Gaztechnika

PROJEKTOWANIE

PROJEKTOWANIE


POLCARGO SZCZECIN

INSTALACJE LABORATORYJNE

instalacja przemysłowa

 INSTALACJE PRZEMYSŁOWE

SZAFA BUTLOWA

SZAFY BUTLOWE

Powstanie firmy GAZ TECHNIKA związane jest ściśle z potrzebami naszych klientów z branży przemysłowej i gazów technicznych, którzy do tej pory zaopatrywali się u nas wyłącznie w wysoce precyzyjną armaturę wysokociśnieniową. Coraz częstsze zapytania o kompleksową obsługę klienta, począwszy od projektu instalacji, poprzez dobór armatury, jej dostawę, a następnie montaż, próby szczelności i w razie potrzeby serwis wykonanej instalacji, sprawiły, że z istniejącej na rynku od roku 1994 firmy PNEUMATECH zdecydowaliśmy się wyodrębnić GAZ TECHNIKĘ. 

 


Wykonujemy instalacje różnych gazów technicznych (m.in. wodór, azot, hel, powietrze, argon, acetylen) oraz coraz powszechniejsze instalacje do sprężonego gazu ziemnego CNG. Pracujemy wyłącznie na wysokiej jakości materiałach montażowych (rury bezszwowe, złączki GYROLOK, zawory kulowe, iglicowe, elektrozawory) odpowiednie do rodzaju gazu, ciśnień, temperatur itp.

 

 

          Dysponujemy wykwalifikowanymi grupami monterów, znakomicie wyposażonym warsztatem w naszym oddziale w Chorzowie oraz Skarżysku-Kamiennej oraz specjalistycznie wyposażonymi samochodami, dzięki którym bez problemu dojeżdżamy do miejsca instalacji. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta i z przyjemnością podejmiemy kontakt.

  

instalacje medyczne INSTALACJE

MEDYCZNE

DETEKCJA GAZÓW

MONTAŻ DETEKCJI GAZÓW

STANOWISKO TESTOWE  STANOWISKA TESTOWE

serwis instalacji 

SERWIS INSTALACJI


Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy na stronie www.gaztechnika.com.pl